Privacy verklaring CCR

In deze privacy verklaring lichten we toe welke gegevens worden verzameld, wat we daar mee doen en welke rechten jij hebt. De Citroën Club Rijnmond is gerechtigd de inhoud van de privacy verklaring te wijzigen zonder dat de bezoeker daarvan op de hoogte wordt gesteld. Het doorvoeren van de wijziging op de website is daarvoor afdoende.

1 Beheer

De website www.citroënclubrijnmond.nl staat onder beheer van de Citroën Club Rijnmond. De contactgegevens zijn te vinden op voornoemde website.

2 Gegevens van bezoekers

Sommige gegevens die voortkomen uit één of meer bezoeken aan onze website worden permanent bewaard, maar wel anoniem. De gegevens zullen dus nóóit te herleiden zijn naar een persoon of organisatie.
De Citroénclub Rijnmond zorgt voor een goede beveiliging van de opgeslagen gegevens.

3 Cookies

De Citroënclub Rijnmond maakt gebruik van functionele cookies om de functionaliteit van bepaalde pagina’s van de website te optimaliseren. Cookies zijn kleine tekstbestanden die door een pagina van de website op de computer van de bezoeker worden geplaatst. In zo’n cookie wordt informatie opgeslagen zoals bepaalde voorkeuren van de bezoeker. Daardoor kan de Citroënclub Rijnmond de bezoeker bij een volgend bezoek nog beter van dienst zijn, door bijvoorbeeld de domeinnamen die de bezoeker gecheckt en bewaard heeft. Hierdoor word de site veel gebruiksvriendelijker.
De bezoeker kan zelf bepalen hoe er met cookies omgegaan moet worden. Hij of zij kan zijn browser zo instellen dat die het gebruik van functionele cookies toestaat, niet toestaat of gedeeltelijk toestaat. In dit laatste geval kan worden ingesteld welke websites functionele cookies mogen plaatsen. Deze mogelijkheid word door de meest gebruikte moderne browsers geboden.
Cookies kunnen altijd van een computer worden verwijderd, ook weer via de browser.
Citroën Club Rijnmond maakt gebruik van Analytics cookies waarmee niet het surfgedrag van individuen maar van grote aantallen bezoeker geanonimiseerd, worden verwerkt tot grafieken en patronen die ons helpen om het gedrag van bezoekers te monitoren. Waar ze zoeken op, hoe komen ze binnen, welke pagina’s wordt er bezocht.
Daarnaast maken we gebruik van Wordfence cookies, welke juist gebruikt wordt voor beveiliging, verbetering en optimalisering van de website. Dit word wel per individu opgeslagen.

4. Contactformulier en e-mail

Als je een contactformulier op de website invult, of ons een e-mail stuurt, dan worden de gegevens die je ons toestuurt bewaard voor zolang het nodig is om het formulier of de inhoud van de e-mail te beantwoorden of af te handelen. Deze gegevens worden, zonder jouw toestemming niet aan derden verstrekt.

5. Inschrijfformulier

Als je je inschrijft als lid van de Citroën Club Rijnmond dan hebben wij daar naam-, adres-, telefoon-, en mail gegevens voor nodig. Deze gegevens hebben wij nodig om met jouw, als lid, in contact te komen en voor het verzenden van onze clubbladen.

6. Inzage en wijzigen van persoonsgegevens

Je hebt het recht om te zien welke persoonsgegevens wij verwerken. Op verzoek corrigeren wij jouw persoonsgegevens en als je wilt dat wij de gegevens verwijderen dan zullen wij dat doen, tenzij we verplicht zijn deze gegevens te bewaren. Neem voor meer informatie hierover contact met ons op, per e-mail via: secretaris@citroenclubrijnmond.nl. Het ledenbestand van Citroën Club Rijnmond wordt niet aan derden verstrekt.

7. Clubbladen

Wij versturen 5 á 6 keer per jaar ons clubblad waarmee we geïnteresseerden willen informeren over activiteiten van Citroën Club Rijnmond en ander nieuws op het gebied Citroën en gerelateerde evenementen.

8. Websites van derden

Deze verklaring is niet van toepassing op websites van derden die door middel van hyperlinks met onze website zijn verbonden. Wij kunnen niet garanderen dat deze derden op een betrouwbare of veilige manier met jouw persoonsgegevens omgaan. Wij raden je dan ook aan de privacy verklaring van deze websites te lezen voordat  je van deze websites gebruik gaat maken.

9. Website software

Onze website is ontwikkeld met software van WordPress. WordPress heeft toegang tot uw gegevens om ons (technische) ondersteuning te bieden, zij zullen uw gegevens nooit gebruiken voor een ander doel. WordPress is op basis van de overeenkomst die wij met hen hebben gesloten verplicht om passende beveiligingsmaatregelen te nemen. Deze beveiligingsmaatregelen bestaan uit de toepassing van SSL-encryptie en een sterk wachtwoordbeleid.
WordPress maakt gebruik van cookies om technische informatie te verzamelen met betrekking tot uw gebruik van software, er worden geen persoonsgegevens verzameld en/of opgeslagen.

10. Vragen

Bezoekers kunnen met hun vragen over deze privacy verklaring terecht bij Citroën Club Rijnmond. De contactgegevens staan vermeld op de website die genoemd word in lid 1 van deze privacy verklaring, of in het clubblad “t Klaverblaadje”

Het bestuur CCR